Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Agencja Nieruchomości Direct Home

Toszecka 101 Gliwice

Mapa

534 401...

534 401 400

697 359 140

biuro czynne: otwarte teraz do 19:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, wynajem

www.directhome.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Marcin Gincelis
  • Krzysztof Kuźniar
  • Andrzej Rachwalski
  • +2

Nasi Agenci

Katarzyna Jonda-Śledzik

Katarzyna Jonda-Śledzik

Paweł Lelonek

Paweł Lelonek

O nas

Agencja Nieruchomości Direct Home, z siedzibą w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 101 (pokój 104), to jedno z czołowych biur nieruchomości w regionie. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze transakcji sprzedaży, wynajmu oraz zakupu nieruchomości, oferując również wsparcie w zakresie badania stanu prawnego nieruchomości

### Dlaczego warto wybrać Direct Home?

- Profesjonalizm i indywidualne podejście**: Agencja kładzie duży nacisk na jakość świadczonych usług, dostosowując je do indywidualnych potrzeb klientów.
- Transparentność i partnerskie relacje**: Współpraca oparta jest na szczerości i otwartości, co buduje zaufanie i długotrwałe relacje z klientami.
- Doświadczenie i pasja**: Zespół agencji to specjaliści z pasją do nieruchomości, co przekłada się na wysoką jakość obsługi

### Opinie klientów

Agencja cieszy się doskonałymi opiniami użytkowników, zdobywając średnią ocenę 4,9 na 5 gwiazdek na Google Maps na podstawie 99 recenzji. To świadczy o wysokim poziomie zadowolenia klientów z usług agencji

Jeśli poszukujesz profesjonalnego wsparcia w zakresie nieruchomości w Gliwicach, Agencja Nieruchomości Direct Home to solidny wybór, który zapewni Ci kompleksową obsługę i doradztwo na każdym etapie transakcji.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

103

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Agencja Nieruchomości Direct Home

Filtruj

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

Marcin Gincelis

Marcin Gincelis

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o dobrym standardzie położone na 3 piętrze niskiego bloku w Gliwicach przy ul. Waliszewskiego. Budynek...

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł105,15 m² 4 992,87 zł/m²

Paweł Lelonek

Paweł Lelonek

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105,15 m , usytuowane na 3 piętrze kamienicy przy ul. Zwycięstwa w Gliwicach. Nieruchomość uniwersalna...

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł78,91 m² 8 807,50 zł/m²

Marcin Gincelis

Marcin Gincelis

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowy apartament położony na 4 piętrze apartamentowca przy ul. Szafirowej w Gliwicach. Budynek budowany w nowej...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

Marcin Gincelis

Marcin Gincelis

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2 -pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego bloku w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Budynek w b. dobrym stanie, klatka...

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł64,72 m² 4 774,41 zł/m²

Krzysztof Kuźniar

Krzysztof Kuźniar

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Do sprzedaży bardzo ładne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,72m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Sosnowcu ul. Gen....

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46,20 m² 6 471,86 zł/m²

Krzysztof Kuźniar

Krzysztof Kuźniar

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży wygodne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Zimorodka...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

Marcin Gincelis

Marcin Gincelis

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze kamienicy w Gliwicach, ul. Kochanowskiego. Budynek zadbany w dobry stanie, po...

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

Marcin Gincelis

Marcin Gincelis

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie położone na V piętrze bloku w Gliwicach, ul. Sztabu Powstańczego. Budynek zadbany w b.dobry stanie...

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48,80 m² 6 454,92 zł/m²

Krzysztof Kuźniar

Krzysztof Kuźniar

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży wygodne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Bekasa -...

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł44,60 m² 5 807,17 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal usługowy położony w Gliwicach przy ul. Sowińskiego. Lokal ma powierzchnię 44,60 m i znajduje się w willi, na poziomie...

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł84,56 m² 5 676,44 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zapewniający komfortową...

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł36,30 m² 5 840,22 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka położona w Gliwicach przy Al. Przyjaźni, na 4 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jasne i ustawne, z oknami...

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł38,71 m² 7 181,61 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Lipcowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowego budynku....

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł1 380 m² 123,12 zł/m²

Krzysztof Kuźniar

Krzysztof Kuźniar

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży ładna, o regularnym kształcie działka budowlana w Czarkowie (woj. Śląskie, gmina Wielowieś, powiat Gliwice). Przyjemna, spokojna...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie położone w Zabrzu przy ul. Pokoju. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60,17 m² 5 800,23 zł/m²

Marcin Gincelis

Marcin Gincelis

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym parterze kamienicy przy ul. Piwnej w Gliwicach. Budynek w dobry stanie,...

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł62,48 m² 6 482,07 zł/m²

Katarzyna Jonda-Śledzik

Katarzyna Jonda-Śledzik

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

przedaż mieszkania Gliwice, ul. Siemińskiego Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gliwic, przy ulicy Siemińskiego. To doskonała...

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł63,04 m² 6 186,55 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,04 m , położony w Gliwicach przy ul. Lompy. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w Knurowie przy ul. Jana III Sobieskiego. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy,...

Szczegóły ogłoszenia

1 257 500 zł12 575 m² 100 zł/m²

Katarzyna Jonda-Śledzik

Katarzyna Jonda-Śledzik

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową. Działka gruntu numer 179/59 położonej w Kozłowie ( Sośnicowice). Nieruchomość to powierzchnia...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Gliwice,śląskie

217 000 zł31,07 m² 6 984,23 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Mastalerza Powierzchnia: 31,07 m Piętro: 2 Cena: 217 000 zł Układ mieszkania: - pokój -...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37 m² 9 000 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Gliwice, ul. Perkoza 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 8. piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

Marcin Gincelis

Marcin Gincelis

Profesjonalny Agent

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze wysokiego bloku w Gliwicach, przy ul. Cichociemnych. Mieszkanie ma 52 mkw...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł103,59 m² 8 591,56 zł/m²

Marcin Gincelis

Marcin Gincelis

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Długosza w Gliwicach. Budynek w b.dobry stanie,...

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,71 m² 6 882,27 zł/m²

Paweł Lelonek

Paweł Lelonek

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w jednej z bardziej lubianych lokalizacji na osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach. Układ lokalu o pow. 50,71 m2...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł85,80 m² 34,97 zł/m²

Paweł Lelonek

Paweł Lelonek

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:90 m²

Do wynajęcia nowo wybudowana hala. Powierzchnia 85 m2 5,50 x 15,6 m Wysokość 4 m Wymiary bramy 2,50 x 2,50 m Posadzka przemysłowa...

Szczegóły ogłoszenia

1 620 zł42 m² 38,57 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Rzeczyckiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z ogrzewaniem...

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

Katarzyna Jonda-Śledzik

Katarzyna Jonda-Śledzik

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania gliwice, ul. Kusocińskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na 4. piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł40,37 m² 10 626,70 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m , usytuowane na 3 piętrze nowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,02 m² 6 997,54 zł/m²

Paweł Lelonek

Paweł Lelonek

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,02 m , zlokalizowane na 1 piętrze budynku przy ul. Lutyckiej 25 w Gliwicach....

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł170 m² 42,35 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia bardzo ładny dom w okolicach gliwickiej Radiostacji przy ul. Michałowskiego Dom zlokalizowany na 1000 metrowej działce w całości...

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł77,70 m² 9 639,64 zł/m²

Marcin Gincelis

Marcin Gincelis

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 1 piętrze apartamentowca przy ul. Poezji w Gliwicach. Budynek budowany w nowej technologi...

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznej nieruchomości położonej w doskonałej lokalizacji w pobliżu...

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł70,78 m² 5 213,34 zł/m²

Krzysztof Kuźniar

Krzysztof Kuźniar

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70,78m2 w Rudzie Śląskiej przy ulicy Edmunda Kokota. Do mieszkania przynależy garaż, duży...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77,62 m² 10 293,74 zł/m²

Marcin Gincelis

Marcin Gincelis

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 3 piętrze apartamentowca przy ul. Ossolińskich w Gliwicach. Budynek budowany w nowej...

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł85,42 m² 9 306,95 zł/m²

Krzysztof Kuźniar

Krzysztof Kuźniar

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,42m2 w Mysłowicach przy ulicy Katowickiej na osiedlu Bończyk - Ptaki. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne luksusowe 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Kozielskiej. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze budynku...

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

Katarzyna Jonda-Śledzik

Katarzyna Jonda-Śledzik

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta sprzedaży mieszkania gliwice łabędy Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gliwic Łabędy, przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł330 m² 7 848,48 zł/m²

Andrzej Rachwalski

Andrzej Rachwalski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie wolnostojącej położony Gliwicach Ostropie przy ul. Daszyńskiego Dom o powierzchni ok 330 m2...

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł97,29 m² 9 754,34 zł/m²

Paweł Lelonek

Paweł Lelonek

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która stanowi rzadkie połączenie kamienicznego rozmachu z nowoczesną funkcjonalnością i doskonałą...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij